Ta kontakt

Meld din interesse for Ragbakken

Fyll ut kontaktskjema for å motta nyhetsbrev. Vi bruker også denne listen for å kontakte interessenter per telefon og e-post.



    Jeg godkjenner å bli kontaktet på følgende vis:

    Eiendomsmeglere

    Olav Kristensen – Eiendomsmegler MNEF
    T: 900 86 442 | E: olav.kristensen@em1sr.no

    Leiv Inge Stokka – Eiendomsmegler MNEF
    T: 952 10 773 | E: leiv.inge.stokka@em1sr.no

    Finansiering

    Hanne Kvassheim Johannesen – Rådgiver
    T: 915 02 002 | E: hanne.johannesen@sr-bank.no

    Siv Malmin – Rådgiver
    T: 915 02 002 | E: siv.malmin@sr-bank.no

    Tom Erik Maldal – Autorisert finansrådgiver
    T: 905 87 799 | E: Tom.Maldal@sr-bank.no

    Salg av din nåværende bolig?

    Thomas Fanebust – Megler
    T: 932 64 837 | E: thomas.fanebust@EM1sr.no

    Kjetil Helland – Megler
    T: 993 55 219 | E: kjetil.helland@EM1sr.no